Puffiness s genyantritisom


Član od: 28. veljače 2011. 16:00
Postovi: 61
gdje je: Ekaterinburg

Dobro došli!
Imam sljedeći problem.
Na novogodišnji blagdan prvo se blustiooka, a potom natečeni odozgo i odozdo prema van. Otišao sam do oculista, propisao kapljice u oči i poslao na X-ray, rekao da upala može biti posljedica sinusitisa.
Naravno, snimio sam sliku, ali bio sam siguran,da je u meni sve izvrsno ili drugačije, tk bilo kakvi znakovi genyantrisa kod mene i rudnika nisu bili (ni rinitis, zalozhennosti, niti bolovi u području sinusa, temperatura je stabilna 36,6). Zamislite moje iznenađenje kad je slika pokazala pravi maksilarni sinusitis: šok:
S fotografijom sam otišao u LOR. Ispitao me, rekao da nije vidio ništa krivično, mali edematous sinusitis, imenovao UHF i pio Sinupret. Onda sam opet došao na recepciju, pregledao me, zapravo nije ništa rekao i mirno sam otišao kući.
Mjesec dana kasnije iznenada sam imao opstrukcijunos na desnoj strani, glavu na desnoj strani počeo je ozlijediti, ponekad je davao uho. Ponovno sam došao do LOR-a. Dijagnosticiran je - edematous-katarhalusni sinusitis. Imenovala je ili imenovala ponovno UHF, sossoudosuzhajushchie kapi, Sinupret i Amoksiklav, u orah - borovskom duhu. Nekoliko dana nakon tretmana postalo mi je mnogo lakše, bolovi su prošli, uho mi nije bilo povrijeđeno. Ali lijeva noktična zagušenja lijevo. Važno je napomenuti da sve ovo vrijeme nemam iscjedak iz nosa i nema, samo zalost. Nakon kapi, nos počne disati, ali se osjeća kao zalost negdje u dubini. Kapala prvi ksilometazolin, nakon 5 dana počela je kapati umjesto kapi oksimetazolina. Sada je 7. dan liječenja - nos je još uvijek položen. Posjetite liječnika tek nakon blagdana.
Reci mi, molim te, je li liječenje ispravnoimenovan je? Zašto se nazalna zagušenja ne mogu dogoditi? Moram li dodati lijekove već propisane, na primjer, Bioparox? Nemam nikakvih ovisnosti o alergijama

ali nisi pokušao piti Ribomunil ili Bronhomunal? Ili na primjer, Anaferon? Prva dva, mislim da bi vam pomogao, ali zašto antibiotici? Nema snažnog gnjevnog procesa, samo da se progoniš, po mom mišljenju.


Član od: 27. srpnja 2005., 15:37
Postovi: 597
gdje je: Njemačka

Dobro došli!
Imam sljedeći problem.
Na novogodišnji blagdan prvo se blustiooka, a potom natečeni odozgo i odozdo prema van. Otišao sam do oculista, propisao kapljice u oči i poslao na X-ray, rekao da upala može biti posljedica sinusitisa.
Naravno, snimio sam sliku, ali bio sam siguran,da je u meni sve izvrsno ili drugačije, tk bilo kakvi znakovi genyantrisa kod mene i rudnika nisu bili (ni rinitis, zalozhennosti, niti bolovi u području sinusa, temperatura je stabilna 36,6). Zamislite moje iznenađenje kad je slika pokazala pravi maksilarni sinusitis: šok:
S fotografijom sam otišao u LOR. Ispitao me, rekao da nije vidio ništa krivično, mali edematous sinusitis, imenovao UHF i pio Sinupret. Onda sam opet došao na recepciju, pregledao me, zapravo nije ništa rekao i mirno sam otišao kući.
Mjesec dana kasnije iznenada sam imao opstrukcijunos na desnoj strani, glavu na desnoj strani počeo je ozlijediti, ponekad je davao uho. Ponovno sam došao do LOR-a. Dijagnosticiran je - edematous-katarhalusni sinusitis. Imenovala je ili imenovala ponovno UHF, sossoudosuzhajushchie kapi, Sinupret i Amoksiklav, u orah - borovskom duhu. Nekoliko dana nakon tretmana postalo mi je mnogo lakše, bolovi su prošli, uho mi nije bilo povrijeđeno. Ali lijeva noktična zagušenja lijevo. Važno je napomenuti da sve ovo vrijeme nemam iscjedak iz nosa i nema, samo zalost. Nakon kapi, nos počne disati, ali se osjeća kao zalost negdje u dubini. Kapala prvi ksilometazolin, nakon 5 dana počela je kapati umjesto kapi oksimetazolina. Sada je 7. dan liječenja - nos je još uvijek položen. Posjetite liječnika tek nakon blagdana.
Reci mi, molim te, je li liječenje ispravnoimenovan je? Zašto se nazalna zagušenja ne mogu dogoditi? Moram li dodati lijekove već propisane, na primjer, Bioparox? Nemam nikakvih ovisnosti o alergijama


Ne trebaju anaferoni s ribomunilima - otpadvrijeme i novac. Imali ste sinusitis i antibiotik Amoxiclav. Možda je staza bila prekratka, možda je potrebno promijeniti antibiotik. Adresa još jednom LORu.


_________________
Bolesnik, sjetite se, vaše zdravlje je u vašim rukama!